Framsida
Hovudsida
Nyhende
Idrettslaget
Bli medlem
Fotballskule 2018
Fotball
Trio Cup 2018
Rema 1000 Husnes Cup
Friidrett
Svmming
Turn
Volleyball
Triohuset
Nyttige sider
Finne fram?
Kontakt oss
Sidekart
Sk

 

Husnes Cup: Korrigert kampoppsett og resultat

Nederst p denne sida er vedlagt korrigert kampoppsett (2 lag fr originalt oppsett har trekt seg). Her blir ogs resultat fr kampane p laurdag og sndag lagt inn.
 

Resultat sndag 21.august

Klasse: 3J. 93-94

Res.

Uskedal

vs

Nedstrand

3-4

Austrheim

vs

Nordre Fjell

0-4

Trio

vs

Nedstrand

1-8

Kopervik 1

vs

Rosendal

4-0

Herysund

vs

Kopervik 2

1-8

Austrheim

vs

Rosendal

2-0

Trio

vs

Kopervik 2

0-9

Kopervik 1

vs

Nordre Fjell

Herysund

vs

Nedstrand

Nordre Fjell

vs

Uskedal

Klasse: 2G. 1994

Res.

Trio Gul

vs

Bjarg Titan 2

1-9

Trio Svart 1

vs

Gneist Skorpion

2-4

Rosendal

vs

Rady Manger Bl

0-3

Bjarg Titan 1

vs

Bremnes Meling

5-0

Rosendal

vs

Gneist Skorpion

2-1

Trio Svart 1

vs

Trio Brun

12-0

Trio Svart 2

vs

Bjarg Titan 1

2-2

Foldnes IL

vs

Bremnes Meling

6-3

Fana Star

vs

Trio Raud

3-4

Fana Star

vs

Trio Svart 2

4-6

Trio Raud

vs

Foldnes IL

Rosendal

vs

Bjarg Titan 2

Rady Manger Bl

vs

Trio Brun

Trio Svart 1

vs

Trio Gul

Klasse: 1G. 1993

Res.

Gneist Puma Rd

vs

Sveio 1

3-2

kra

vs

Trio Bl

4-7

Nordre Fjell Hvit

vs

Bergen Nord Tipp 93

5-4

Fedje

vs

Trio Rd

3-4

Rady Manger Bl

vs

Austrheim B

5-0

Djerv 1919 6

vs

Gneist Flamme

0-2

Nore Neset

vs

Austrheim A

3-2

Fana Comet

vs

Hundvaaky

2-2

Gneist Puma Bl

vs

Djerv 1919 5

2-3

Djerv 1919 6

vs

Austrheim B

1-0

kra

vs

Rady Manger Bl

4-0

Sveio 1

vs

Trio Bl

1-6

Djerv 1919 6

vs

Trio Bl

Gneist Flamme

vs

Nordre Fjell Hvit

Bergen Nord Tipp 93

vs

Trio Rd

Fedje

vs

Fana Comet

Djerv 1919 5

vs

Austrheim A

Rady Manger Bl

vs

Gneist Puma Rd

Nore Neset

vs

Hundvaaky

Fana Comet

vs

Gneist Puma Bl

 

Resultat laurdag 20.august:

 

Klasse: 3J. 93-94

 

 

Res.

Austrheim

vs

Herysund

  6-2

Trio

vs

Kopervik 1

  0-8

Kopervik 2

vs

Rosendal

  8-0

Nedstrand

vs

Nordre Fjell

  0-2

Uskedal

vs

Kopervik 2

  0-3

Kopervik 1

vs

Austrheim

  6-0

Trio

vs

Herysund

  2-4

Rosendal

vs

Nedstrand

  1-2

Nordre Fjell

vs

Kopervik 2

  2-2

Uskedal

vs

Austrheim

  0-1

Rosendal

vs

Nordre Fjell

  0-8

Kopervik 2

vs

Nedstrand

  4-1

Trio

vs

Austrheim

  0-4

Herysund

vs

Kopervik 1

  1-9

Uskedal

vs

Kopervik 1

  0-2

 

 

 

 

Klasse: 2G. 1994

 

 

Res.

Bjarg Titan 1

vs

Foldnes IL

  3-5

Rady Manger Bl

vs

Trio Svart 1

  5-5

Bremnes Meling

vs

Trio Raud

  3-0

Trio Gul

vs

Rosendal

  2-1

Trio Brun

vs

Gneist Skorpion

  1-8

Rady Manger Bl

vs

Bjarg Titan 2

  0-5

Foldnes IL

vs

Fana Star

  5-2

Trio Raud

vs

Bjarg Titan 1

  2-6

Trio Gul

vs

Trio Brun

  12-0

Gneist Skorpion

vs

Rady Manger Bl

  1-2

Bjarg Titan 1

vs

Fana Star

  3-2

Rady Manger Bl

vs

Trio Gul

  7-2

Gneist Skorpion

vs

Bjarg Titan 2

  1-6

Trio Svart 2

vs

Bremnes Meling

  4-3

Rosendal

vs

Trio Brun

  11-1

Trio Svart 2

vs

Foldnes IL

  1-7

Bjarg Titan 2

vs

Trio Svart 1

  1-0

Fana Star

vs

Bremnes Meling

  1-3

Trio Svart 2

vs

Trio Raud

  12-1

 

 

 

 

Klasse: 1G. 1993

 

 

Res.

Sveio 1

vs

Bergen Nord Tipp 93

  0-2

Sveio 1

vs

Rady Manger Bl

  3-2

Nordre Fjell Hvit

vs

Trio Bl

  1-3

Gneist Flamme

vs

Trio Rd

  1-2

Bergen Nord Tipp 93

vs

Fedje

  10-3

Nore Neset

vs

Djerv 1919 5

  1-2

Austrheim A

vs

Fana Comet

  1-6

Hundvaaky

vs

Gneist Puma Bl

  0-2

kra

vs

Austrheim B

  11-1

Gneist Puma Rd

vs

Trio Bl

  0-5

Rady Manger Bl

vs

Djerv 1919 6

  6-0

Nordre Fjell Hvit

vs

Trio Rd

  7-1

Gneist Flamme

vs

Fedje

  1-1

Fana Comet

vs

Nore Neset

  2-0

Sveio 1

vs

Austrheim B

  8-3

Gneist Puma Rd

vs

kra

  8-2

Hundvaaky

vs

Djerv 1919 5

  0-3

Gneist Puma Bl

vs

Austrheim A

  5-0

kra

vs

Djerv 1919 6

  1-1

Austrheim B

vs

Gneist Puma Rd

  0-9

Hundvaaky

vs

Austrheim A

  0-1

Gneist Flamme

vs

Bergen Nord Tipp 93

  1-2

Gneist Puma Bl

vs

Nore Neset

  8-0

Djerv 1919 5

vs

Fana Comet

  4-2

Austrheim B

vs

Trio Bl

  1-10

Sveio 1

vs

Djerv 1919 6

  5-4

Nordre Fjell Hvit

vs

Fedje

  14-1

Trio Rd

vs

kra

  4-1

 

 

 

 

Resultata vert lagt inn etter kvart som kampane er ferdigspelt. Med forbehald om feil.

 
 
Korrigert kampoppsett
 
 
  Tilbake

 
Siste nyhende
Har du Triobilde?
Les meir [18.10.2018]
Kretsrekord i kastfemkamp
Les meir [18.10.2018]
Knepent heimetap for J14 mot Kopervik
Les meir [17.10.2018]
rsbeste mot Haugar
Les meir [15.10.2018]
Friidrett: Resultater kast-seriestemne
Les meir [11.10.2018]
Ei flott veke for J13
Les meir [08.10.2018]
Fotballfest
Les meir [07.10.2018]
Friidrett: Bileter og resultater
Les meir [07.10.2018]
Nyhendearkiv
Lenkjer
Dynamiske sider utvikla av iDrift AS
Sidekart