Framsida
Hovudsida
Nyhende
Idrettslaget
Bli medlem
Fotballskule 2018
Fotball
Trio Cup 2018
Rema 1000 Husnes Cup
Friidrett
Svmming
Turn
Volleyball
Triohuset
Nyttige sider
Finne fram?
Kontakt oss
Sidekart
Sk

 

Resultatliste fr Kvinnheradmeisterskapen 2017

Klikk p bilete for full storleik
Premievinnarar i seniorklassane.
 
97 deltakarar var i aksjon i onsdagens Kvinnheradmeisterskap i terrenglp i Husnes idrettspark. Det er ein del av Kvinnherads-karusellen, der klubbane deler p arrangere 4 lp. Her er nokre bileter og resultater.
 
'
Senior kvinner (2700m)
Kari Brtun (Uskedal IL)......... 10.41  (1.plass klasse K21-22 r)
Trude Sundsteigen (IL Trio)..... 11.31  (1.plass klasse K40-44 r)
Karin Tungesvik (Uskedal IL)... 15.15  (1.plass klasse K55-59 r)
 
Menn senior (2700m)
Ronny Nordal (IL Trio)...................... 8.48  (1.plass klasse M40-44 r)
Erlend N. Jensen (Bergen lpeklubb).. 8.50  (1.plass klasse M20-24 r)
Johannes Heien (Ternen IL).............. 9.33  (1.plass klasse M25-29 r)
Morten Gravdal (Ternen IL)............. 10.06  (2.plass klasse M40-44 r)
Kenneth Blom (IL Trio)................... 10.11  (1.plass klasse M50-54 r)
Terje Rssland Nes (IL Trio)............ 10.32  (1.plass klasse M45-49 r)
Harald Saghaug (Ternen IL)............ 10.33  (2.plass klasse M25-29 r)
Magnus Eide (Halsny IL)............... 10.40  (1.plass klasse M17-19 r)
Rune Guddal IL Trio)...................... 11.19  (3.plass klasse M40-44 r)
smund Mehl (Rosendal TL)............ 12.02  (1.plass klasse M55-59 r)
Reidar Jensen (IL Trio)................... 12.03  (1.plass klasse 60-64 r)
rstein Eik (IL Trio)........................ 13.13  (1.plass klasse 65-69 r)
 
Klikk p bilete for full storleik
Omid og Yaser vann gutar 16 og 15 r. Her flankert av Abdul og Atta.
Gutar 16 r (900m)
1 Omid Karimi (IL Trio) ............. 3.02
2 Abdul Ahad Momand (IL Trio).. 3.05
3 Atta Salarzai (IL Trio)............. 3.29

Gutar 15 r (900m)
1 Yaser Tarakhel (IL Trio)......... 3.03
'
Gutar 14 r (900m)
1 Jan Sarwary (IL Trio)............. 3.12
2 Ibrahim Al Ali (IL Trio)........... 3.53
 
Klikk p bilete for full storleik
Pallen i G13-klassen
Gutar 13 r (900m)
1 Jonas Solli Sllesvik (Omvikdalen IL). 3.31
2 Marius Gravdal (Ternen IL)............... 3.36
3 Torbjrn Haugland (Uskedal IL)......... 3.38
'
Gutar 12 r (900m)
1 Marcus Enes-Seeberg (Rosendal TL).. 3.11
2 Markus ye Guddal (Rosendal TL)..... 3.16
3 Hkon Myklebust-Skjelnes (Rosendal TL). 3.50
4 Mohammed Chercha (IL Trio)................. 3.55
5 Gunnar Hestad (Omvikdalen IL).............. 4.06
 
Klikk p bilete for full storleik
Anna og Emma vann i J12 og J13.
Jenter 13 r (900m)
1 Emma Myklebust Ripel (Uskedal IL) 3.39
'
Jenter 12 r (900m)
1 Anna Elisabeth S. Eik (Uskedal IL).. 3.39
 
Jenter 11 r (650m)

1 Ingeborg Eikemo Ersland (Ternen IL).... 2.53

2 Siri Aasgard (Herysund IL)................. 3.10

3 Amandal Stle (Herysund IL).............. 3.19


Gutar 11 r (650m)

1 Isak Solli Sllesvik (Omvikdalen IL)........... 2.55

2 Adrian Varanes Haugland (Omvikdalen IL).. 3.04

3 Emil Varanes Haugland (Omvikdalen IL)..... 3.06

4 Andreas Eikemo Ersland (Ternen IL)........... 3.12

5 Gunnar Eikemo Steine (IL Trio).................. 3.18

6 Simen Gjuvsland Riise (Omvikdalen IL)....... 3.22

7 Sander Ersland Hyland (Omvikdalen IL)..... 3.40

 

Jenter 10 r (650m)

Anna Sundsteigen Nes (IL Trio, 3.26), Andrea Ingvaldsen Hydal (IL Trio, 3.16), Emma-Marie Thorkildsen (IL Trio, 3.30), Bettina ye Guddal (Rosendal TL, 2.49), Emilie Enes-Seeberg (Rosendal TL, 3.05), Dagny Kroka Raudstein (Uskedal IL 3.31), Joa Saghaug Kroka (Uskedal IL, 3.51), Maria Eikemo Ersland (Ternen IL, 3.00), Alice Gjri Ersland Hells (Ternen IL, 3.49).


Gutar 10 r (650m)

Sondre Saghaug Kjerpeseth (Uskedal IL, 3.14), Amund Hella Berge-Soldal (Uskedal, 2.41), Petter Myklebust (Uskedal IL, 2.49), Eirik Soma Ersland (Ternen IL, 2.50), Sondre Soma Ersland (Ternen IL, 2.45), Hkon Sundsteigen Nes (IL Trio, 3.15), Jonathan Ryrvik Nordal (IL Trio, brt).

 

Gutar 9 r (350m)

Terje Eikemo Steine (IL Trio, 1.46), smund Eikemo Steine (IL Trio, 1.46), Sivert Gjuvsland Riise (Omvikdalen IL, 1.33), William Samland Eik (Uskedal IL, 1.43), Hvard Gravdal (Ternen IL, 1.33).


Jenter 9 r (350m)

Linnea Myklebust Ripel (Uskedal IL, 1.31, Signe Hestad (Omvikdalen IL, 1.35), Ingeborg Myklebust Skjelnes (Rosendal TL, 1.48), Emilie Andersen Presty (IL Trio, 2.04).

 

Jenter 8 r (350m)

Sanne Ekeland (IL Trio, 2.01), Aleksandra Finnebotten (IL Trio, 2.09), Martine Vimme Olsen (IL Trio, 1.52), Karoline Varanes Haugland (Omvikdalen IL, 1.57), Astrid Kroka Raudstein (Uskedal IL), Astrid Ersland Hells (Ternen IL, 1.46), Eline Bjrke-Ljostveit (Herysund IL, 1.40).


Gutar 8 r (350m)

Harald Vaage (IL Trio, 1.58), Sander Sverud Jensen (IL Trio, 1.59), Sander sen Pedersen (IL Trio, 1.29), Andreas Haugse (Uskedal IL, 1.30).


Jenter 0-7 r (350m)

Nora Tungesvik (Uskedal IL), Kristina Rolland Seglem (IL Trio), Sunniva Finnebotten (IL Trio), Hanna Bjrke-Ljostveit (Herysund IL), Lillian Eikemo Steine (IL Trio), Maria Hestad (Omvikdalen IL), Elvira Haavik Foric (IL Trio), Celine Enes-Seeberg (Rosendal TL), Alida Hegland Kvernmo (Matre IL), Lisa Lie (IL Trio), Liv Mikkelsen (IL Trio), Malene M. Heggland (Matre IL).


Gutar 0-7 r (350m)

Heine Sverud Jensen (IL Trio), Viljar Hella Berge-Soldal (Uskedal IL), Mattias Ray Skauge Griggs (Ternen IL), Julian Enes-Seeberg (Rosendal TL), Mathias Tungesvik (Uskedal IL), Andrei Bringedal (Herysund IL), John Skogtun Hegland (Matre IL), Sjur Aasgard (Herysund IL).

 
 
 
  Tilbake

 
Siste nyhende
rsmelding Trio J14 sesongen 2018
Les meir [09.12.2018]
Lyperekord av Erlend!
Les meir [01.12.2018]
KM kamp J13 2.div. Trio-Nore Neset 2
Les meir [13.11.2018]
Tap mot forsterka Haugar lag i sesongavslutninga for J14
Les meir [31.10.2018]
Imponerande lpsprestasjonar
Les meir [28.10.2018]
Mot ein god del odds
Les meir [28.10.2018]
Seriemeisteren vart for sterk
Les meir [26.10.2018]
2x 2-6
Les meir [25.10.2018]
Nyhendearkiv
Lenkjer
Dynamiske sider utvikla av iDrift AS
Sidekart