Framsida
Hovudsida
Nyhende
Idrettslaget
Bli medlem
TINE Fotballskule
Fotball
Trio Cup 2019
Rema 1000 Husnes Cup
Friidrett
Svmming
Turn
Volleyball
Triohuset
Nyttige sider
Finne fram?
Kontakt oss
Sidekart
Sk

 

Resultater fr Triostafetten 2019

Her er resultater fr dagens Triostafett. Heile 48 lag deltok p ein i overkant kald maidag. Mykje bileter fr stafetten finn du p Trio friidrett si Facebookside.
 
Menn
1 Rosendal 1..... 10.00.5 (ny lyperekord)
2 Ternen.......... 10.47.0
3 Trio... 11.06.3
4 Rosendal 2.. 11.34.0
 
Kvinner
1 Uskedal. 8.55.0 (ny lyperekord)
2 Trio.... 9.09.3

Jenter 14-16 r (sprang kvinne-lypa)
1 Trio..... 9.27.1

Gutar 14-16 r
1 Rosendal ..... 6.20.2 (ny lyperekord)
2 Trio Team potet... 6.32.1
3 Ros/Usk 2....... 6.56.8
4 Ros/Usk 1.... 7.26.8

Gutar 12-13 r
1 Uskedal 1..... 5.50.0 
2 Trio G13-2.... 5.55.9
3 Uskedal 2..... 6.04.3
4 Trio G13-1.... 6.07.9
5 Ternen..... 6.40.4
6 Trio Bad Boys.. 6.40.5
 
Jenter 12-13 r
1 Rosendal.... 6.09.7 (ny lyperekord)
2 Ternen..... 6.15.4
3 Trio.....7.06.5
4 Trio J12... 7.18.7
 
Gutar 10-11 r
1 Trio Valen... 6.37.0 
2 Uskedal . 6.50.7
3 Trio storm... 6.52.5
4 Trio Ingebrigtsen... 6.58.2
5 Trio Warholm... 7.05.6
 
Jenter 10-11 r
1 Trio Valen.... 7.14.3
2 Trio 1..... 7.19.7
3 Halsny.... 7.20.8
4 Ternen... 7.52.7
5 Uskedal..8.23.8
 
Mix-klasse
Team Eikemo..... 8.25.0 
Firklveren... 9.35.0
Trreshaugen... 10.42.4
 
Rekrutt
14 lag deltok i rekruttklasse 6-9 r, der var 11 lag fr Trio og 3 fr Uskedal. Desse utvarane deltok: 
 
Fr Trio: 
Emil Petterson, Veslemy Skeie Helle, Vetle Vidar Vaulen Rstb, Malene Nundal, Sander Dahle Mehl, Isak Dahle Mehl, Bernt Markus Skauge-Griggs, Martin Rosendal-Tveit, Mats Opsanger-Tveit, Ronja Haugs Madsgrd, William Olderkjr, Heine Sverud Jensen, Vegard Rssland, Mathias Fausk Eikemo, Frida Steen, Kristina Brendeland Rssland, Hkon Eide Myklebust, Hvard Rssland, Magnus Olsen, Alva Elisabeth T. Totland, Gunnhild Enes, Lillian Eikemo Steine, Elias Thomas Isaac, dne Rssland, Jacob Eldi, Elias Thomas Isaac, Oscar B. Opdal, Sander H. Flygansvr, Oskar M. Bjrneble, Sondre S. Rssland, Jonathan Pedersen, Alexandra Rosendal-Tveit, Paul Emmerhoff, Andrei Bringedal, Astrid Egeland, Sander Raudstein Brix, Mattias Skauge Griggs, William Egeland, Iver Solheim, Sylvia Eide Myklebust, Andreas Fatland, Hvard Sunde.
Fr Uskedal:
Slve Huglen, Emil-Walin Huglen, Mathias Myklebust, Live Stensletten, Ola Hermann Fossli, Viljar Hella Berge-Soldal, Anna Hermann Fossli, Iver Hermann Fossli, Ole Johannes Lgland Eira, Isak Andre Lgland Eira, Ingvild Tvilde, Emmi Musland.

 
 
 
 
 
 
  Tilbake

 
Siste nyhende
Friidrettsdeltaking i Gteborg
Les meir [03.07.2019]
Trio p Ironman 70.3
Les meir [01.07.2019]
Bronsemedalje til Trio J15 i Sr Cup!
Les meir [27.06.2019]
Tap i semifinalen for J15, bronsefinale i morgon
Les meir [25.06.2019]
Siste fr ferien
Les meir [23.06.2019]
Dramatisk og spennande p Sr Arena d J15 sikra semifinale i A-sluttspel i Sr Cup
Les meir [23.06.2019]
Festdag p Husnes stadion
Les meir [22.06.2019]
J15 med full pott etter dag 1 av Sr Cup!
Les meir [22.06.2019]
Nyhendearkiv
Lenkjer
Dynamiske sider utvikla av iDrift AS
Sidekart