Framsida
Hovudsida
Nyhende
Idrettslaget
Bli medlem
TINE Fotballskule
Fotball
Trio Cup 2019
Rema 1000 Husnes Cup
Friidrett
Svmming
Turn
Volleyball
Triohuset
Nyttige sider
Finne fram?
Kontakt oss
Sidekart
Sk

 

Kampoppsett og resultat fr Husnes Cup laurdag

Her flgjer endeleg kampoppsett. Nokre endringar har det vorte fr det opprinnelege oppsettet. Skal prve legge inn resultat her, med jamne mellomrom utover helga.
 
Kampoppsett for Husnes Cup06
Husnes 19.08.2006 - 20.08.2006
Lrdag 19.08.2006
Tid og bane Aldersklasse Lag Resultat
08:40 - 09:15   --   Bane 1 Klasse 3, J-94/95 Njardar Tysnes vs Fitjar 0-1
08:40 - 09:15   --   Bane 2 Klasse 3, J-94/95 Rady/Manger vs Kopervik IL, 3 9-1
08:40 - 09:15   --   Bane 3 Klasse 3, J-94/95 Trio, Sunde vs Kopervik IL, 1 4-1
08:40 - 09:15   --   Bane 4 Klasse 3, J-94/95 Trio, Valen vs Odda 0-3
08:40 - 09:15   --   Bane 5 Klasse 2, G-95 Eidsvg, Orrhane vs Bnes, Gull 1-2
08:40 - 09:15   --   Bane 6 Klasse 2, G-95 IL Strandvik/Venjar vs Rosendal, Kvit 1-9
09:20 - 09:55   --   Bane 1 Klasse 1, G-94 IL Strandvik/Venjar vs Fitjar, 1  x
09:20 - 09:55   --   Bane 2 Klasse 2, G-95 Kopervik IL vs Trio, Raud 7-1
09:20 - 09:55   --   Bane 3 Klasse 2, G-95 Trio, Svart vs Bnes, Rex 1-5
09:20 - 09:55   --   Bane 4 Klasse 2, G-95 Haugar vs Bremnes, Meling 5-0
09:20 - 09:55   --   Bane 5 Klasse 1, G-94 Baune, Sletten vs Sre Fusa IL 4-1
09:20 - 09:55   --   Bane 6 Klasse 1, G-94 Bremnes, Meling vs Trio, Orange 1-5
10:00 - 10:35   --   Bane 1 Klasse 1, G-94 Foldnes, Hvit vs Trio, Bl 9-1
10:00 - 10:35   --   Bane 2 Klasse 1, G-94 Nordre Fjell, Rd vs Trott, 1 3-7
10:00 - 10:35   --   Bane 3 Klasse 1, G-94 Fana, Star vs Djerv 1919, 2 1-2
10:00 - 10:35   --   Bane 4 Klasse 2, G-95 Rosendal, Raud vs Rong 9-1
10:00 - 10:35   --   Bane 5 Klasse 1, G-94 Njardar Tysnes vs Nordre Fjell, Kvit 8-3
10:00 - 10:35   --   Bane 6 Klasse 1, G-94 Bjarg, Titan 1 vs Trott, 2 3-1
10:40 - 11:15   --   Bane 1 Klasse 1, G-94 Trott, 3 vs Fitjar, 2 2-1
10:40 - 11:15   --   Bane 2 Klasse 1, G-94 Bjarg, Titan 2 vs Trio, Raud 11-0
10:40 - 11:15   --   Bane 3 Klasse 1, G-94 Djerv 1919, 1 vs Rong 4-1
10:40 - 11:15   --   Bane 4 Klasse 3, J-94/95 Kopervik IL, 2 vs Fitjar 1-0
10:40 - 11:15   --   Bane 5 Klasse 3, J-94/95 Rady/Manger vs Trio, Sunde 10-0
10:40 - 11:15   --   Bane 6 Klasse 1, G-94 Sre Fusa IL vs Trio, Orange 3-6
11:20 - 11:55   --   Bane 1 Klasse 1, G-94 Nordre Fjell, Kvit vs Baune, Sletten 6-3
11:20 - 11:55   --   Bane 2 Klasse 2, G-95 Kopervik IL vs Bnes, Gull 13-3
11:20 - 11:55   --   Bane 3 Klasse 2, G-95 Bnes, Rex vs Bremnes, Meling 4-4
11:20 - 11:55   --   Bane 4 Klasse 2, G-95 IL Strandvik/Venjar vs Eidsvg, Orrhane 4-3
11:20 - 11:55   --   Bane 5 Klasse 2, G-95 Rosendal, Kvit vs Trio, Raud 9-4
11:20 - 11:55   --   Bane 6 Klasse 1, G-94 Rady/Manger vs Bremnes, Meling 2-2
13:00 - 13:35   --   Bane 1 Klasse 3, J-94/95 Kopervik IL, 2 vs Trio, Sunde 1-5
13:00 - 13:35   --   Bane 2 Klasse 1, G-94 Bjarg, Titan 1 vs Trio, Orange 1-3
13:00 - 13:35   --   Bane 3 Klasse 2, G-95 Trio, Raud vs IL Strandvik/Venjar 5-3
13:00 - 13:35   --   Bane 4 Klasse 1, G-94 Trio, Bl vs Nordre Fjell, Rd 2-4
13:00 - 13:35   --   Bane 5 Klasse 1, G-94 Fana, Star vs Foldnes, Hvit 0-6
13:00 - 13:35   --   Bane 6 Klasse 1, G-94 Trott, 1 vs Djerv 1919, 2 1-7
13:40 - 14:15   --   Bane 1 Klasse 1, G-94 Rady/Manger vs Baune, Sletten 6-4
13:40 - 14:15   --   Bane 2 Klasse 1, G-94 Fitjar, 1 vs Bremnes, Meling 3-9
13:40 - 14:15   --   Bane 3 Klasse 2, G-95 Trio, Svart vs Rosendal, Raud 0-8
13:40 - 14:15   --   Bane 4 Klasse 3, J-94/95 Kopervik IL, 3 vs Trio, Valen 4-2
13:40 - 14:15   --   Bane 5 Klasse 1, G-94 Rong vs Trott, 3 2-10
13:40 - 14:15   --   Bane 6 Klasse 1, G-94 Bjarg, Titan 2 vs Djerv 1919, 1 3-7
14:20 - 14:55   --   Bane 1 Klasse 3, J-94/95 Rady/Manger vs Njardar Tysnes 9-1
14:20 - 14:55   --   Bane 2 Klasse 1, G-94 Trott, 2 vs IL Strandvik/Venjar 1-0
14:20 - 14:55   --   Bane 3 Klasse 2, G-95 Bremnes, Meling vs Rong 2-8
14:20 - 14:55   --   Bane 4 Klasse 3, J-94/95 Fitjar vs Kopervik IL, 1 5-5
14:20 - 14:55   --   Bane 5 Klasse 1, G-94 Fitjar, 2 vs Trio, Raud 15-0
14:20 - 14:55   --   Bane 6 Klasse 1, G-94 Njardar Tysnes vs Djerv 1919, 2 0-9
15:00 - 15:35   --   Bane 1 Klasse 3, J-94/95 Odda vs Trio, Sunde 0-4
15:00 - 15:35   --   Bane 2 Klasse 1, G-94 Fana, Star vs Trott, 1 3-1
15:00 - 15:35   --   Bane 3 Klasse 2, G-95 Eidsvg, Orrhane vs Kopervik IL 1-6
15:00 - 15:35   --   Bane 4 Klasse 1, G-94 Nordre Fjell, Kvit vs Sre Fusa IL 3-0
15:00 - 15:35   --   Bane 5 Klasse 2, G-95 Bnes, Gull vs Rosendal, Kvit 0-8
15:00 - 15:35   --   Bane 6 Klasse 2, G-95 Haugar vs Bnes, Rex 9-0
15:40 - 16:15   --   Bane 1 Klasse 3, J-94/95 Kopervik IL, 2 vs Trio, Valen 5-2
15:40 - 16:15   --   Bane 2 Klasse 1, G-94 Nordre Fjell, Rd vs Foldnes, Hvit 0-6
15:40 - 16:15   --   Bane 3 Klasse 1, G-94 Rong vs Bjarg, Titan 2 1-4
15:40 - 16:15   --   Bane 4 Klasse 2, G-95 Rong vs Trio, Svart  x
15:40 - 16:15   --   Bane 5 Klasse 1, G-94 Bjarg, Titan 1 vs Fitjar, 1 5-6
15:40 - 16:15   --   Bane 6 Klasse 1, G-94 IL Strandvik/Venjar vs Bremnes, Meling 2-11
16:20 - 16:55   --   Bane 1 Klasse 3, J-94/95 Kopervik IL, 3 vs Kopervik IL, 1 3-3
16:20 - 16:55   --   Bane 2 Klasse 1, G-94 Djerv 1919, 2 vs Trio, Bl 8-1
16:20 - 16:55   --   Bane 3 Klasse 1, G-94 Trio, Raud vs Trott, 3 1-7
16:20 - 16:55   --   Bane 4 Klasse 2, G-95 Rosendal, Raud vs Haugar 3-3
16:20 - 16:55   --   Bane 5 Klasse 3, J-94/95 Njardar Tysnes vs Odda 2-1
16:20 - 16:55   --   Bane 6 Klasse 1, G-94 Trio, Orange vs Trott, 2 5-1
17:00 - 17:35   --   Bane 1 Klasse 3, J-94/95 Rady/Manger vs Fitjar 9-0
17:00 - 17:35   --   Bane 2 Klasse 1, G-94 Njardar Tysnes vs Rady/Manger 2-4
17:00 - 17:35   --   Bane 3 Klasse 1, G-94 Fitjar, 2 vs Djerv 1919, 1 5-3
 
 
 
  Tilbake

 
Siste nyhende
Lokalbatalje i Valeparken
Les meir [18.09.2019]
Friidrett: Resultater seriestemne 11.september
Les meir [12.09.2019]
Hstskvetten 2019
Les meir [10.09.2019]
Meget bra fotballkamp, 3 poeng og tabelltopp for J15!
Les meir [09.09.2019]
Knapp siger utanfor Brann stadion
Les meir [08.09.2019]
Merkedag for Trio fotballen - vi er formelt KVALITETSKLUBB!
Les meir [08.09.2019]
Mlorgie p Stord
Les meir [08.09.2019]
Friidrett: Resultater fr kaststemne
Les meir [06.09.2019]
Nyhendearkiv
Lenkjer
Dynamiske sider utvikla av iDrift AS
Sidekart